בואו להכיר אותנו מקרוב :)

צוות המנחים של מרכז ענבל

ליאת כהן.jpg

ליאת כהן

פסיכודרמטיסטית ומטפלת באומנויות M.A. מנהלת מרכז ענבל

בוגרת להקת הנח“ל, בוגרת בית צבי - ביה“ס לאומנויות הבמה, שחקנית לשעבר בתאטראות רפרטוארים ובמחזות זמר בארץ ובעולם.

 

בעלת תואר ראשון (B.ED) בחינוך, תאטרון ובימוי + תעודת הוראה. בעלת תעודת מטפלת בהבעה ויצירה התמחות בפסיכודרמה - מכללת סמינר הקיבוצים. בעלת תואר שני (M.A) בטיפול באומנויות - פסיכודרמה - אוניברסיטת חיפה.

בעלת קליניקה פרטית לטיפול קבוצתי ופרטני באומנויות. מנחת קבוצות פסיכודרמה ב“מכללת גל“ (לשעבר מרכז שיקום בי“ח לוינשטיין), תרפיסטית בשירות הפסיכולוגי של מועצה אזורית מנשה, מדריכה סטודנטים לתואר שני בטיפול באומנויות מכללת סמינר הקיבוצים ואוניברסיטת חיפה. חברת ארגון יה“ת לטיפול בהבעה ויצירה.

אני מזמינה אתכם ואת ילדיכם לתהליך של שינוי וצמיחה, לעבור דרך הקושי וללמוד לחיות באהבה אמתית לעצמכם ולסובבים אתכם. בואו להיות חלק ממרחב קבוצתי, לדרך משותפת.

 

כשהייתי ילדה חלמתי להיות מוזיקאית ושחקנית. הלכתי את הדרך ( זו שאמרו לי שהיא הדרך ושהיא כתובה כאן למעלה :) מתחילתה ועד סופה ועדיין לא הייתי מאושרת. משהו בי היה חסר.

 

הספק הזה, שניקר בי מאז הילדות הוא זה שלחש לי באוזן "את לא מספיק טובה". בדיעבד אני יודעת שאם היו לי אז את הכלים שרכשתי כדי לחזק את הביטחון שלי היה לי הרבה יותר קל בילדות ללכת בדרך בשלווה ולהגיע.

 

והיום - כשיש לי את הכלים הדרך שלי היא לעזור לאחרים ולהשפיע! על כל אלו שחולמים, על כל אלו שיוזמים, על כל השיגעונות, על התקפי הזעם, על הקושי החברתי, על הציפיות הגבוהות שלנו מעצמנו ומילדינו וללמוד יחד ש"בדיוק כמו שאני ככה זה טוב" ומותר באמת, להרגיש כך. 

באהבה גדולה, ליאת כהן M.A

פסיכודרמטיסטית ומטפלת באומנויות, מנהלת מרכז ענבל

אורית אלניר.jpg

אורית אלניר

דרמה תרפיסטית

בוגרת התכנית לפסיכותרפיה באמצעות תאטרון פלייבק.

 

שחקנית ומנחת פלייבק בקבוצת "משיבות רוח".

 

מנחת קבוצות וסדנאות ומטפלת פרטנית ובעיקר בעיקר.... אוהבת ומאמינה בפלייבק ככלי מחולל שינוי ובמשחק הספונטני כאמצעי לביטוי ולצמיחה.

יובל-בן-מאיר-חדש.jpg

יובל בן מאיר

מוזיקאי

מוזיקאי בוגר רימון, "הד" ו"מיוזיק", מפיק אמנים.

 

רכז (לשעבר) במגמת המוסיקה ב"כפר גלים".

 

יוצר ומלחין.

 

מודה על הזכות הגדולה שניתנה לי להמשיך ולחנך, לחזק, לטפל ולהנחות בתחום האהוב עלי, המוזיקה.

נועה זיו.jpeg

נועה זיו

מטפלת באמנות לילדים, נוער ומבוגרים, הדרכות הורים

מומחית בטיפול בילדים, נוער, הורים וקשרי משפחה, מתוך הניסיון בקליניקה ומתוך הניסיון האישי שלי.

 

חיה מתוך נוכחות, התבוננות, הקשבה, חמלה ואהבה תוך פיתוח מערכות יחסים מטיבות ומשמעותיות בכל תחומי החיים ומתוך למידה וצמיחה מתמדת.


אני מאמינה שהבסיס בעבודה הטיפולית הינו הקשר ביני ובין מטופליי. קשר שנבנה בסבלנות והקשבה לצרכים, לקצב ולדרך הייחודית של כל אחד ואחת אשר יוצר בסיס לאמון וביטחון, מתוך הכרה והתבוננות בטוב שקיים בנו.

 

בעלת קליניקה פרטית במושב "גן השומרון".

הטיפול מתאים לילדים ונוער אשר מתמודדים עם קשיים רגשיים, חברתיים, לימודיים או כל קושי אחר. לילדים שזקוקים לעוד מקום רק לעצמם ליצור, לשחק, ללמוד להכיר את עצמם טוב יותר במרחב בטוח ועיניים טובות. להורים שרוצים לחזק ולהיטב את הקשר שלהם עם ילדיהם ולאנשים בכלל שרוצים להעמיק עוד לתוך עצמם.

בואו באהבה וסקרנות, נועה זיו

Logo-04 (1).jpg
מילי נווה.jpg

מילי נווה

שינוי בקסם שלך - מנטורינג הוליסטי בדרך הלב

בעלת MA במסלול לתזה בחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב ותעודת הוראה.

בוגרת מודולים בשיטת טיפול איזון חיים ובקסם מעשי. חוקרת בעשור האחרון לעומק תהליכי מודעות וצמיחה אצל המנטורים המובילים בארץ ובעולם, סדנאות ניקוי וטיפולים אנרגטיים.

 

במרחב השינוי נביא את הנושאים שמבקשים צמיחה וריפוי, נתקשר איתם מזווית אחרת ונלמד כלים להעלאה ושמירה על האנרגיה שיתמכו ביום יום שלך ובאינטואיציה שלך. באפשרויות הקיימות ובאלה שתרצה לדייק.

 

נתאמן בהקשבה לשפת הסימנים של הלב, נזהה את הקיים בחייך, נתרגל הרחבה של נקודות המבט ונייצר דרך שהיא חוצת סבל בעזרת נוכחות, פיתוח מיומנות ההתבוננות והקשבה לקול הפנימי, תוך ויתור על רעשי רקע וחמלה לעצמנו ולסביבה.

 

*הסשנים נערכים גם בשפת הסימנים.

 

בואו באהבה, מילי

אפרת אלון.jpg

אפה (אפרת) אלון

מטפלת באומנות -מוסמכת MA בטיפול בהבעה ויצירה

עובדת עם ילדים ומתבגרים בעלי מצוקות רגשיות כתוצר של: לקויות למידה, בעיות קשב וריכוז, קשיים חברתיים, בעיות התנהגות, קשיים במשפחה.

אני מאמינה שהתחברות לכוחות הבריאים והאותנטיים שלנו תביא לשינוי וצמיחה.

בטיפול באומנות המטופל מבטא את עצמו באופן אישי וייחודי בציור, פיסול, משחקי דמיון ועוד. הטיפול מאפשר מצד אחד לתת פורקן לרגשות ותחושות ומצד שני למצוא את הכוחות הקיימים ובכך לחזק את תחושת העצמי. להתמודד עם קשיים או טראומות, לפתור קונפליקטים ובעיות ולהקל על היום יום.

 

אין צורך בניסיון קודם באומנות כלשהי

להתראות, אפה